POTPUNI ŠOK U CRNOJ GORI: Žena uhapšena zbog ubistva "kavčana" u Podgorici, nije delovala sama (FOTO)
ZBOG navodne povezanosti sa dvostrukim ubistvom Cetinjana Petra Lipovine i Žarka Pejakovića, uhapšena je i N.U.
FOTO: POGREBNOCETINJE.ME / SCREENSHOT/profimedia/printsrkin
Prema istima informacijama to lista, N. U. se na teret stavlja kriminalno udruživanje i pomoć učiniocu nakon izvršenog krivičnog dela.
Lisice na ruke stavljene su joj u akciji Regionalnog policijskog centra "Centar" i Sektora za borbu protiv kriminala.
Ranije danas, nakon saslušanja u Višem državnom tužilaštvu, zadržavanje do 72 sata određeno je navodnom pripadniku zločinačkog škaljarskog klana Miljanu Marjanoviću koji se sumnjiči da je dvostrukog ubistva 6. novembra pomagao egzekutorima koji su ispalili hice u Lipovinu i Pejakovića.
FOTO: POGREBNOCETINJE.ME / SCREENSHOT
Kasno sinoć u tom tužilaštvu saslušan je i drugi osumnjičeni, Aleksandar Dacić, koji se prethodno sam predao policiji.
Njemu je nakon saslušanja određeno zadržavanje do 72 sata, kao i Savi Kaluđeroviću koji je slobode lišen juče.
FOTO: POGREBNOCETINJE.ME / SCREENSHOT
Marjanovićev branilac, advokat Damir Lakić kazao je ranije da se tom uhapšenom na teret stavlja da je počinio krivična dela kriminalno udruživanje, teško ubistvo i nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.
Dvojica navodnih pripadnika zločinačkog kavačkog klana Lipovina i Pejaković, likvidirana su 6. novembra na ulazu u Podgoricu, nakon što su napadači izručili rafal ka njihovom BMW-u.
Naoružani muškarci pod fantomkama, sačekali su mete nešto poslije 15 časova nedaleko od kružnog toka i raskrsnice magistralnih puteva Podgorica - Cetinje - Nikšić i zapucali.
Oni su potom ušli u ukradeni “reno”, dovezli se do Mareze, gde su zapalili taj automobil. Tada su promenili vozilo, a Vijestima je rečeno da je policiji poznato kome pripada.
(Blic)
Preporučujemo
OVO SU UBIJENI KAVČANI U PODGORICI: Na blindiran "bmv" ispaljena kiša metaka, policija pronašla zapaljen "opel" na Marezi
06. 11. 2024. u 17:28 >> 17:35
NIKO IZ SRBIJE NEĆE IĆI U BRISEL PRVI PUT U 14 GODINA Vučić: Štitim interese naše zemlje, sprema se veliki sukob
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da sutra neće otići u Brisel na samit EU-Zapadni Balkan jer smatra da mora da štiti interese Srbije i dodao da će Srbija svakako nastaviti evropskim putem.
16. 12. 2025. u 19:58
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"Sinovi i kćeri nacije, spremite se za BORBU, Ruska tvrda MOĆ raste!" General uputio alarmantno upozorenje
RIZIK da bi Rusija mogla da napadne Veliku Britaniju raste, a "sinovi i kćeri" nacije moraju biti spremni za borbu, rekao je komandant britanskih oružanih snaga.
16. 12. 2025. u 11:42
Komentari (0)