LAŽNA DOJAVA O BOMBI U ZGRADI TRI SUDA U PODGORICI: Zaposleni su bili evakuisani, a ročišta odložena
DOJAVA o postavljenoj bombi u zgradi u kojoj se nalaze Vrhovni, Viši i Apelacioni sudovi u Podgorici je bila lažna, rečeno je podgoričkim medijima iz Uprave policije.
Foto: B. D.
Ekipe za protivdiverzioni pregled prethodno su proverile prostorije.
Zaposleni su bili evakuisani, a ročišta odložena.
Preporučujemo
NEVEROVATAN SLUČAJ U CRNOJ GORI: Nikšićanin vozio sa 3,71 promila alkohola u krvi
01. 03. 2023. u 21:20
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)