"MOGAO DA DOĐE RANIJE, DA SPASI MAJKU" Knežević u svom stilu o hapšenju Miloša Medenice

PREDSEDNIK DNP i jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je danas da je Miloš Medenica mogao i ranije da dođe u Crnu Goru da spase majku, bivšu predsednicu Vrhovnom suda Vesnu Medenicu.

МОГАО ДА ДОЂЕ РАНИЈЕ, ДА СПАСИ МАЈКУ Кнежевић у свом стилу о хапшењу Милоша Меденице

Foto Privatna arhiva

- Ako bih bio maliciozan, mogao je da dođe pre da spasi majku, da joj se ukine pritvor nakon njegovog saslušanja. Na nadležnim organima je da istraže okolnosti vezano za naredbu u istrazi i optužnicu koja je podignuta protiv njega - rekao je Knežević na konferenciji za novinare.

Miloš Medenica je, kako su preneli podgorički mediji, uhapšen jutros na aerodromu Golubovci, nakon sletanja aviona iz Beograda.

On se sumnjiči da je organizovao kriminalnu grupu čiji član je navodno bila i njegova majka.

Njegova majka Vesna Medenica je uhapšena 27. aprila na podgoričkom aerodromu i od tada je u pritvoru.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet