KRSTOVIĆI OSTAJU U PRITVORU: Apelacioni sud odbacio žalbu oca i ćerke osumnjičenih za 1.400 kilograma kokaina
APELACIONI sud odbacio je žalbu advokata koji zastupaju Marinu i Budimira Krstovića, osumnjičene zbog 1.400 kilograma kokaina, i oni će i dalje ostati u istražnom zatvoru.
Otac i ćerka, Budimir i Marina Krstović, brane se sa slobode / Foto Fejsbuk
Advokati koji zastupaju Krstoviće uložili su žalbu povodom odluke veća Višeg suda kojom im je određen istražni pritvor 30 dana.
Tužilaštvo je ranije uložilo žalbu nakon što je istražni sudija pustio Krstoviće da se brane sa slobode.
Oca i kćerku istražni organi dovode u vezu sa zaplenom tovara kokaina.
BONUS VIDEO: VELjOVIĆ SA LISICAMA SPROVEDEN U SUD
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (1)