PATRIJARH Porfirije objavio je na Instagramu snimak dolaska helikoptera u kojem su on i mitropolit Joanikije stigli na Cetinje.
Povezane vesti
PATRIJARH PORFIRIJE POTVRDIO NA INSTAGRAMU: Ujutro sa arhijerejima krećem za Cetinje
PATRIJARH sprski Porfirije oglasio se na Instagramu.
04. 09. 2021. u 23:56
SAOPŠTENJE SPC: Arhijereji i patrijarh ujutru kreću za Cetinje
SRPSKA pravoslavna crkva oglasila se povodom vesti da je otkazano ustoličenje Joanikiju na Cetinju.
04. 09. 2021. u 23:54
PATRIJARH PORFIRIJE: SPC neće podleći pritiscima, mitropolit Joanikije biće ustoličen na Cetinju
SRPSKA pravoslavna crkva ne odustaje od toga da mitropolit Joanikije bude ustoličen sutra sutra na Cetinju.
04. 09. 2021. u 23:30
ŠEŠELJ OTKRIO NOVI DOGOVOR MILA I KRIVOKAPIĆA: Patrijarhu će večeras reći da su svi putevi za Cetinje blokirani!
PREDSEDNIK SRS Vojislav Šešelj otkrio je plan premijera Crne Gore Zdravka Krivokapića i predsednika te zemlje Mila Đukanovića da spreče velikodostojnike SPC da dođu na Cetinje.
04. 09. 2021. u 09:20
KOMITSKI PROMAŠAJ NA CETINJU: Poluprazan trg i muzika sa razglasa umesto "juriša" na manastir (FOTO)
Umesto 3.000 ljudi, kao što je najavljivano na društvenim mrežama, na trgu je bilo nešto više od 400 osoba koje su slušale muziku sa razglasa.
03. 09. 2021. u 20:10
Najnovije iz rubrike
POTERA ZA MILOŠEM MEDENICOM: Nakon presude mu se izgubio trag
ON je danas pred podgoričkim Višim sudom osuđen na jedinstvenu kaznu zatvora od 10 godina i dva meseca.
28. 01. 2026. u 19:11
MEDOJEVIĆ "TUČE" PO ĐUKANOVIĆU: Lider PzP u svom stilu prokomentarisao presudu Vesni Medenici
LIDER PzP Nebojša Medojević prokomentarisao je presudu bivšoj predsednici Vrhovnog suda Crne Gore Vesni Medenici.
28. 01. 2026. u 17:39
OGLASILA SE CRNOGORSKA DRŽAVNA SLUŽBENICA O INTIMNIM SNIMCIMA: Imamo pravo da živimo slobodno, uživam u kućnim poslovima
MIRJANA Pajković, državna službenica Crne Gore o čijim eksplicitnim snimcima bruji ceo region poslednjih dana, poručila je da ne može da kaže da je to što se njen intimni sadržaj našao u javnosti "vrsta političkog obračuna" jer "nije članica političke partije".
28. 01. 2026. u 16:37
SKANDAL "DRMA" CRNU GORU: Službenica Vlade koja je na eksplicitnom snimku objavila poruke Dejana Vukšića
MIRJANA Pajković, bivša državna sekretarka u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Crne Gore, objavila je na Instagramu deo prepiske sa Dejanom Vukšićem, bivšim šefom ANB, koji je takođe podneo ostavku nakon što su u javnost procurili eksplicitni snimci na kojima se ona nalazi.
28. 01. 2026. u 15:37
VESNA MEDENICA OSUĐENA NA 10 GODINA ROBIJE: Bivša predsednica Vrhovnog suda Crne Gore ide na robiju sa sinom
BIVŠA predsednica Vrhovnog suda Crne Gore Vesna Medenica prvostepeno je osuđena na 10 godina, saopštila je predsednica veća Višeg suda u Podgorici, sudija Vesna Kovačević.
28. 01. 2026. u 15:00
Komentari (1)