HITNA POMOĆ: Povređena žena, ispala iz autobusa!
EKIPE hitne pomoći intervenisale su u toku noći 91 put, od čega 14 puta na javnom mestu, a težih incidenata nije bilo.
Zoran Jovanović
Jedna nezgoda u saobraćaju desila se sinoć oko 19.30 u Železniku kada je 55-godišnja žena ispala iz autobusa i zadobila lakše povrede.
Ona je zbrinuta i prebačena u Urgentni centar, rečeno je agenciji Beta u Hitnoj pomoći.
U toku noći lekarima su se javljali hronični bolesnici, najčešće astmatčari, kazali su u hitnoj službi.
Preporučujemo
MIRNA NOĆ U BEOGRADU: Bez saobraćajnih udesa, Hitna pomoć intervenisala 71 put
04. 09. 2020. u 07:53
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)