POŽAR GASI OSAM VOZILA I 27 VATROGASACA: Vatrena stihija na Novom Beogradu, Vesić poručuje - sve gradske službe su u pripravnosti!
IZMEĐU Bulevara Milutina Milankovića i Tošinog bunara oko 21 sat izbio je požar u romskom naselju. Dojava o požaru primnjena je u 20.57 časova.
Foto: Novosti
Gori perionica i par baraka sa sekundarnom sirovinom na uglu Milutina Milankovića i Tošinog bunara.
Na mestu požara je i zamenik gradonačelnika Goran Vesić. On koordinira rad komunalnih preduzeća koja su u pripravnosti i spremna da pomognu vatrogascima.
On je izjavio da je najvažnije da, prema raspoloživim informacijama, nema povređenih osoba.
- Sve gradske službe su u pripravnosti - zaključio je zamenik gradonačelnika.
Na licu mesta trenutno je 8 vozila sa 27 vatrogasaca.
Ustanovljeno je da gori perionica površine 70 m2 i objekti naslonjeni na perionicu i sekundarne sirovine.
Odjeknulo je nekoliko eksplozija, ali nema povređenih.
(Pink)
Preporučujemo
PRVI SNIMCI POŽARA NA NOVOM BEOGRADU: Osam ekipa vatrogasaca na terenu (VIDEO)
17. 06. 2021. u 21:32
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)