Đoković: Moram bolje protiv Rafe

Tanjug

20. 11. 2015. u 00:15

Nadalu je preostao još jedan meč u grupi. Gledaću ga sa svojim timom i pokušati da se spremim što bolje, rekao je Novak posle pobede nad Berdihom

Ђоковић: Морам боље против Рафе

Novak Đoković

SVESTAN je Novak da poslednja dva meča u Londonu nije odigrao na svom nivou, ali daleko od toga da je izgubio šampionski ritam u kome igra cele godine.

- Mislim da sam protiv Berdiha pružio solidnu partiju. Čekao sam prilike za
brejk, naročito na njegove druge servise. Drago mi je da sam uspeo da rešim meč u dva seta. Ovo je zaista bila jedna baš duga sezone i trudim se da izvučem maksimum iz sebe u ovom trenutku - naglasio je Đoković posle trijumfa.

Tajni u 45. duelu protiv Rafaela Nadala ne može da bude mnogo. Prvi nosilac u Londonu dobro zna šta treba da uradi u subotu protiv Španca.

- Rafi je preostao još jedan meč u grupi. Gledaću ga sa svojim timom i pokušati da se spremim što bolje. Nadam se da ću u polufinalu biti na svom najboljem nivou, jer mi je to potrebno da bih ga pobedio.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (5)

gedza

20.11.2015. 05:01

Ajmo No1e ajmo Care , ponesi urme i bananu i setaj ti njega da ne bi on tebe Care ako se ima snage,ajmo jos 2 meca idemooo Nol1eee

sava buric

20.11.2015. 07:35

zanimljivo je kako svi teniseri na kraju godine govore kako je "ova sezona bila duga"! pa, zar nije svaka ista?

gedza

21.11.2015. 09:40

@sava buric - Sve zavisi Savo,ako igra dosta turnira kao No1e i na svakom stigne do finala,znaci da je odigrao maksimalan broj meceva.Oni koji ispadaju u prvom drugom krugu imaju mnogo vise vremena za odmor izmedju turnira.Mastersi i 4 GS su najtezi jer tu igraju skoro svi iz prvih 20,znaci svaki mec je razoran u smislu trosenja snage.Zato kad No1e kaze duga sezona,stvarno je veoma duga iz njegove perspektive.

СЕНОВИЋ

20.11.2015. 08:09

Оваквом игром нема никакве шансе против Надала , а камо ли против Федерера.

leon

20.11.2015. 12:17

@СЕНОВИЋ - Zašto bi se čovek naprezao kad taj meč i onako nije bio toliko bitan ,ima i on pravo na mali predah ,na kraju krajeva i on je ljudsko biće od krvi i mesa...