Farma: Porodica Dunjić na imanju u Lisovićima
26. 06. 2013. u 22:29
Pošto je na zvaničnoj Facebook strani nedavno objavljen konkurs da se prijave porodice koje žele da posete imanje, tu priliku je dobila porodica Dunjić
Putnici namernici su u rijaliti šou "Farma"!
Pošto je na zvaničnoj Facebook strani nedavno objavljen konkurs da se prijave porodice koje žele da posete imanje u Lisovićima, tu priliku je dobila porodica Dunjić.
Voditelj Ognjen Amidžić je okupio meštane Lisovića u areni kako bi dočekao Dunjiće. Viloleta, njena svekrva Cveta i sin Đorđe su dobili priliku da budu akteri rijalitija. Njima je najstrože zabranjeno da otkrivaju informacije iz spoljnog sveta. Pošto su se predstavili i rekli da dolaze iz Lapova i da "Farmu" redovno gledaju, mentor Proka ih je odveo u kuću i rekao farmerima da se Dunjićima pokvario automobil pa moraju da prenoće na imanju.
Svi ukućani su imali bezbroj pitanja za goste, ali Dunjići su izbegavali odgovore na njih. Ša, ljuba, Vesna, Saška, Era i Memo su propitivali Violetu i Cvetu, a Filip i Stanija malog Đorđa.
ivan
27.06.2013. 00:08
strasno!
Нису "Лисовићи", него Лисовић. Сходно томе није ни "у Лисовићима", већ У ЛИСОВИЋУ.
@Радован - sio mi ga djora
lepo je to što ste doveli jednu porodicu na farmu to je lepo od vas svaka vam čast !!!
Ne preporučuje se za gledanje mlađim od 12 godina, ali da učestvuju mogu. RRA???
Komentari (5)