SRPSKE SLUŽBE VRBOVALE KURTIJA?! Žestoke optužbe Haradinaja, odmah se začuo glas - Vodi računa o čemu govoriš! (VIDEO)
PREDSEDNIK ABK Ramuš Haradinaj rekao je da sumnja da su srpske službe zavrbovale samozvanog premijera lažne države Kosovo Aljbina Kurtija, prenosi Ekonomija onlajn.
Foto: Printskrin/EPA/Depositphotos/ilutsracija
Haradinaj je na sednici Skupštine pitao Kurtija da li ga Srbija drži "u šaci" sa bilo kojim informacijama koje imaju o njemu.
- Da li su vas zavrbovale srpske službe tokom vašeg boravka u zatvoru? Ima li Srbija nešto o vama što vas čini taocem? Da li to za (tzv.) Kosovo predstavlja opasnost - zapitao se Haradinaj.
Predsednik odmetničke skupštine u Prištini Gljauk Konjufca skrenuo je pažnju Haradinaju i rekao mu da vodi računa šta govori.
(Kosovo onlajn)
Preporučujemo
NOVI UDAR ALBANSKIH SEPARATISTA: Lažna država Kosovo traži srpsko kulturno blago
20. 05. 2021. u 15:33
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (2)