OGLASIO SE FILIP PLEJN NAKON SASTANKA SA VUČIĆEM: Potvrdio da počinje da posluje u Srbiji (FOTO)

Новости онлине

22. 03. 2021. u 19:30

FILIP Plejn, poznati svetski modni dizajner, sastao se u Beogradu sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.

ОГЛАСИО СЕ ФИЛИП ПЛЕЈН НАКОН САСТАНКА СА ВУЧИЋЕМ: Потврдио да почиње да послује у Србији (ФОТО)

Foto: Instagram

Vidno oduševljen našim predsednikom, Plejn je na svom Instagram profilu podelio fotografiju sa Vučićem, a u opisu je istakao da je uzbuđen što počinje da posluje u Srbiji

- Bilo mi je veliko zadovoljstvo upoznati predsednika Srbije i njegov neverovatan tim! Zaista je bilo inspirativno i osvežavajuće videti tako mlad i dinamičan tim političara visokog profila! Uzbuđen sam što počinjem da poslujem sa vašom državom! Hvala još jednom za vaše gostoprimstvo i toplu dobrodošlicu - napisao je Plejn na društvenoj mreži Instagram.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRAN DEMANTUJE SMRT HAMNEIJA: Vrhovni vođa čvrsto komanduje na terenu, neprijatelj pribegava mentalnom ratu (FOTO/VIDEO)

IRAN DEMANTUJE SMRT HAMNEIJA: Vrhovni vođa čvrsto komanduje na terenu, neprijatelj pribegava mentalnom ratu (FOTO/VIDEO)

IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".

28. 02. 2026. u 10:41 >> 21:48

Komentari (27)

SIN SE NE ODVAJA OD NJE: Evo u kakvom je zdravstvenom stanju udovica Halida Bešlića