PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić biće gost emisije Jutro na Prvoj.
Povezane vesti
PREDSEDNIK NAJAVIO: Moguće odlaganje sednice Saveta za nacionalnu bezbednost
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić najavio je u Kuršumliji moguće odlaganje Sednice za nacionalnu bezbednost.
26. 02. 2021. u 13:25
VUČIĆ SAOPŠTIO: Svim nezaposlenim Srbima na Kosovu i Metohiji po 200 evra
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić sastao se danas u Kuršumliji sa političkim i institucionalnim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije, sa kojima će razmotriti aktuelnu političku situaciju na Kosmetu
26. 02. 2021. u 13:18
ZAVRŠEN SASTANAK SA SRBIMA SA KIM: Vučić najavio velike projekte (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas se u Kuršumliji sastao sa političkim i institucionalnim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije.
26. 02. 2021. u 11:01
MALOVIĆ ODGOVORILA ĐILASU: Dok po Trstu šopinguješ od para koje si pokrao od građana, sledeći put slaži kako si prao tajkunske klozete!
ŠEF Informativne službe i članica Predsedništva SNS Vladanka Malović oštro je reagovala na tvrdnje Dragana Đilasa da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić pobegao od suđenja sa njim.
26. 02. 2021. u 10:55
VUČIĆ NA PUTU ZA KURŠUMLIJU: Važan dan i važni razgovori, napred Srbijo!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa političkim predstavnicima Srba sa Kosova i Metohije.
26. 02. 2021. u 10:24
Najnovije iz rubrike
"VUČIĆ OPET POKAZAO DA JE ČOVEK": Analitičari o pretnjama predsedniku i njegovom oproštaju - Nasilje i mržnja moraju da se kazne
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, javno je oprostio muškarcu iz okoline Kragujevca koji mu je uputio pretnje smrću, poručivši da ne želi revanšizam i da veruje da će se osumnjičeni jednog dana pokajati zbog svojih postupaka.
29. 07. 2026. u 07:00
"CELI GRAD JE BIO RAZOREN" Svedočenje meštana Mrkonjić Grada o "Oluji"
OBELEŽAVANjE Dana sećanja na sve stradale i prognane Srbe u hrvatskoj zločinačkoj akciji "Oluja" i pogroma Srba iz Republike Srpske Krajine i krajiških opština BiH, biće održano 4. avgusta u Mrkonjić Gradu.
28. 07. 2026. u 23:55
JEDNA DRŽAVA ĆE PLATITI CEH: Šešelj o osveti koju Rusija mora sprovesti
PREDSEDNIK SRS prof. dr Vojislav Šešelj rekao je da očekuje da će Rusija sprečiti svaki drumski i železnički saobraćaj Ukrajine, pre svega sa Poljskom, ali i sa drugim zapadnim zemljama.
28. 07. 2026. u 23:25
GORBAČOV JE PRECRTAO ŽRTVE SOVJETSKE ARMIJE: Ovako je Lazanski govorio o "tragičaru veka" i rezultatima II svetskog rata
MIROSLAV Lazanski, srpski novinar i ambasador Republike Srbije u Rusiji, preminuo je 4. avgusta 2021. godine, ali mnogi i dalje pamte njegove analize iz sfere odbrane i geopolitike.
28. 07. 2026. u 23:00
"SIROMA, ČITA ONO ŠTO JE VEĆ REŠENO!" Jovanov ismejao nesposobnu opoziciju: Dok vi čitate bajke, Vučić je problem već rešio!
Narodni poslanik SNS-a Milenko Jovanov ponovo je očitao lekciju opoziciji u Narodnoj skupštini, ogolivši do kraja njihovu potpunu izgubljenost u vremenu i prostoru i dokazavši da nemaju pojma šta se dešava u državi.
28. 07. 2026. u 20:10
Komentari (4)