TERORISTA BI DA BUDE PREDSEDNIK: Haradinaj objavio čemu će dati prioritet ukoliko bude na čelu lažne države
PREDSEDNIK Alijanse za budućnost Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da je on i dalje kandidat za predsednika privremenih institucija u Prištini, kao i da će ako pobedi, prioritet dati članstvu u NATO-u.
Foto: AP Photo/Visar Kryeziu
- Kao predsednik, daću prioritet članstvu u NATO-u, ali i bezbednosti zemlje i razvoju ekonomije - rekao je Haradinaj, prenosi portal Reporteri.
Kako je rekao, on na predstojećim izborima nije zainteresovan za mesto premijera privremenih institucija u Prištini.
Preporučujemo
BIĆE PROMENA GRANICA NA BALKANU: Profesor Tanasković otkrio i podli plan Prištine
06. 01. 2021. u 10:19
MRAČNO UPOZORENjE EKSPERTA: Kosovo jedno od najvećih žarišta Evrope u 2021. godini!
03. 01. 2021. u 11:37
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)