PAUZA U HLADU: Branislav Lečić od tenzija odmara u restoranu
ODMOR od tenzija među demokratama, u hladovini jednog beogradskog restorana, u blizini sedišta DS, juče su potražili funkcioneri ove stranke Branislav Lečić i Slobodan Milosavljević.
Foto: Privatna arhiva
Njih dvojica su u grupi viđenijih demokrata koji već duže otvoreno kritikuju politiku i poteze stranačkog šefa Zorana Lutovca i zalažu se za održavanje izbora za novo rukovodstvo DS. S obzirom na to da je juče bio jedan od toplijih dana ovog leta, Lečić i Milosavljević su sigurno iz "menija" tema izabrali neke lakše kako bi nakratko pobegli od vrućih političkih debata.
Preporučujemo
"DETALjNO I SADRŽAJNO": Oglasila se ambasada Rusije o sastanku Bocan-Harčenka i Vučića
09. 07. 2026. u 13:18
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MISTERIJA KOJA GODINAMA PROGANjA SRBIJU: Šta je majka pronašla na mestu gde je stradao njen sin?
FILIP Tomović imao je 17 godina kada je njegov život tragično prekinut, a slučaj njegove smrti godinama kasnije ostao je jedan od najpotresnijih događaja koji se povezuje sa pričama o delovanju satanističkih i okultnih grupa u Srbiji.
09. 07. 2026. u 13:29
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (1)