SRBIJA NEĆE OSTATI BEZ STRUJE: Svega 60 zgubidana se okupilo u Lazarevcu (VIDEO)
ŠAČICA blokaderskih zgubidana terorista okupila se večeras u Lazarevcu, a prema procenama ima ih oko 60.
Foto: Printskrin Informer
Kako je Informer najavio, oni imaju u planu da izazovu potpuni haos, a sve, kako je dogovoreno, počinje u 20.00 časova.
Međutim po svoj prilici, terorističke ideje ne nailaze na odziv, pa ih nema dovoljno ni ulicu da blokiraju, a kamoli da izvrše diverziju i ostave Srbiju bez struje.
Podsetimo, glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je govorio o planu, za koji blokaderi zgubidani nemaju ljudstva.
- Hoće Srbiju da ostave bez struje. Razmatraju i da jedan deo blokadera blokira Tamnavsku petlju na Ibarskoj magistrali u mestu Veliki Crnjani, opština Lazarevac, dok drugi deo okupljenih namerava da blokira Polje E gde se kopa ruda - ugalj. Plan im se svodi na to da se blokira i Termoelektrana "Nikola Tesla", da Srbi ostanu bez struje, da nastane ceo haos i kolaps. Siguran sam da će ovo biti sprečeno, ali ovo je dokaz koliko su opasni teroristi i koliko su finansirani iz inostranstva - otkrio je Vučićević.
(Informer)
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (2)