HITLER JUGEND! Odredi blokadera uz podršku repera od nasilnika prave heroje!
U FUTOGU 31. maja je došlo do skupa odreda blokadera koji poput Hitler Jugenda napadaju sve koji drugačije misle.
Foto: Printscreen
Rep grupa iz Beograda, Beogradski sindikat je uspela da okupi svega dvestotinak ljudi na Zboru građana koji je organizovan u ovom mestu, ali događaj je zasenila rekacija pripadnika Ministarstva unutrašnjih poslova i profesionalnog borca, člana saveta kluba Vojvodina Jovana Ikića.
Naime, na video snimcima vidi se kako pripadnik MUP-a stoji pored momka kojeg rulja, baš poput Hitler Jugend odreda iz nacističke Nemačke linčuje na poljani, pritom ne preduzimajući ništa iz delokruga svojih nadležnosti kako bi sprečio ovo kriminalno ponašanje.
Nakon ovih snimaka, javnost Srbije želi da zna da li će Služba unutrašnje kontrole reagovati na sramno ponašanje policajca blokadera i pokrenuti svoju internu istragu, a takođe, čeka se i Tužilaštvo da li će pokrenuti odgovarajući postupak.
Ono što je u ovom trenutku najbitnije, jeste da policajac blokader bude suspendovan, jer narod nakon ovakvih snimaka nije spokojan i ne vidi u ovom službeniku sigurnost i zaštitu, koja predstavlja smisao njegovog poziva.
Takođe, borac savate kik boksa Jovan Ikić je postupio mimo svih sportskih i borilačkih kodeksa, kada je upotrebio svoju snagu i borilačko znanje prilikom fizičkog napada na lice, za koje se pretpostavlja da je dobacivalo nešto što se nije svidelo pripadnicima opozicionih jurišnih odreda.
Foto: Printscreen
Foto: Printscreen
Ono što je takođe zanimljivo, Beogradski sindikat se oduvek deklarisao kao bend koji baštini određene vrednosti, koji je orijentisan nacionalno ali u poslednje vreme to ne može da se kaže za ovaj rep sastav.
Od trenutka kada je član ovog benda Ognjen Janković ušao u projekte koji se finansiraju i emituju na televiziji Nova S, poput SURVIVOR SRBIJA, koji je pod kontrolom Dragana Šolaka vidi se zaokret u stvaralaštvu ovog benda.
Takođe, više je nego očigledno da je ljubavna veza sa glumicom Milenom Radulović koja je 2021. godine postala dobitnica nagrade Osvajanje slobode koju dodeljuje Fond Maja Maršićević Tasić koji je osnovao Građanski savez Srbije, uticala na Jankovića i sam pravac benda.
Brat frontmena Sindikata direktor VINČE
Ono na šta Feđa Dimović treba da odgovori u svojim političkim istupima jeste da li se promenom političkog sistema zalaže i za smenu svog brata koji se nalazi na pozicija direktora Instituta za nuklearne nauke „Vinča“.
Foto: Printscreen
Skup podrške za oslobađanje nasilnika u Novom Sadu
Da ne postoje nikakve moralne skrupule govori činjenica da su jurišni odredi, opozicioni političari, kao i članovi Sindikata najavili skup podrške savate borcu koji je iskoristio svoje borilačko znanje i naneo povrede licu na Zboru u Futogu.
Očigledno je da jugend jurišnici smatraju da zakoni ove države treba da se primenjuju selektivno i to na taj način da njihovi napadači uvek treba da dobiju orden od strane ZBORA ili PLENUMA.
(NS uživo)
Preporučujemo
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (13)