UHAPŠEN UNUK CRNOGORSKOG USTAŠE: Brajan Brković konačno iza rešetaka posle nasilja u Novom Sadu
UNUK crnogorskog ustaše Jevrema Brkovića Brajan Brković koji je danas divljao u Novom Sadu gde je i kinjio dekana uhapšen je i određeno mu policijsko zadržavanje do 24 časa.

Foto: Printskrin/N1
U fizičkom nasilju i „proterivanju“ dekana učestvovali su danasnasilnici Brajan Brković i Dinko Gruhonjić.
Dok su vređali dekana, nazivali ga pogrdnim rečima, gađali ga jajima, Brajan Brković je sve to snimao, idući ispred njega i smejući se.
Brajan Brković je unuk velikog ustaše i srbomrsca Jevrema Brkovića.
On je postao poznat po tome što je prefarbavao srpske zastave po Novom Sadu.
Inače, bio je aktivista Đilasove stranke.
Preporučujemo

MONSTRUOZNO: Mučki napali dekana DIF - ovako su blokaderi pokušali linč (VIDEO)
28. 04. 2025. u 12:55

DEKAN RAZBIO BLOKADU DIF-A U NOVOM SADU: Odmah se našao na udaru blokadera (VIDEO)
25. 04. 2025. u 13:45

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

"DA LI SE MAKRON DROGIRA?" Jovanino pitanje izazvalo smeh u studiju: "Kako da se nose s tolikom problemima..."
VODITELjKA Jovana Joksimović u jutarnjem programu na televiziji K1 dotakla se teme Emanuela Makrona i sporne situacije sa maramicom i sumnjom o upotrebi opijata, koja se proširila društvenim mrežama.
13. 05. 2025. u 16:57
Komentari (0)