BRNABIĆ ODGOVORILA ĐILASU: Kad nekoga ne možeš da pobediš na izborima – nazoveš ga ludakom
PREDSEDNICA parlamenta Ana Brnabić odgovorila je lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu, koji je za predsednika Aleksandra Vučića rekao da je lud.
FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
- Tako je to u demokratskim društvima u kojima ne samo da postoji apsolutna sloboda govora, već i apsolutna nekažnjivost za izrečeno. Kad nekoga ne možeš da pobediš na izborima – nazoveš ga ludakom. Kad nemaš šta da mu zameriš u smislu rezultata, jer je pokazao da država može da se vodi tako da se u samo 10 godina tripliraju plate i dupliraju penzije – onda je još veći ludak. A kad taj neko pokaže da, uz sve to, ne želi vlast zbog novca i ne koristi je da njegove firme u 10 godina prihoduju 619 miliona evra – e, to ga, sigurno, u očima takvih kao što je Đilas, čini najluđim - objavila je Ana Brnabić na mreži X.
Preporučujemo
BLOKADERI ISPRED PREDSEDNIŠTVA: Sve su o sebi rekli ovim transparentom (FOTO)
22. 04. 2025. u 10:45
ODLUKA KOJA MOŽE DA PROMENI SVE: Rusija razmatra Trampovu ponudu
RUSKO ministarstvo spoljnih poslova, zajedno sa svojim saveznicima i partnerima, razmatra predlog američkog predsednika Donalda Trampa za pridruživanje Odboru za mir, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
09. 02. 2026. u 11:26
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (2)