"ON I NJEGOVI SU SRBIJU DELILI NA PREGOVORIMA U BRISELU": Brnabić odgovorila Borku Stefanoviću (FOTO)
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je potpredsedniku stranke Slobode i pravde Borku Stefanoviću.
FOTO TANJUG/ RADE PRELIĆ
- Kada vam je politika - prazna, onda vam je i slika - tema.
Dok je Borko Stefanović po Briselu i ambasadama crtao granice između Srba i Srbije, dok je priznavao dokumenta lažnog Kosova i dok je Amerikancima otkrivao državne tajne — tada mu nije smetala realnost.
Smeta mu jedna AI slika iz spota.
Da razjasnimo — kadar u spotu je napravljen veštačkom inteligencijom (Runway), baš zato što ne prikazuje ni Damask, ni Alepo, ni Beograd kakav jeste — već Beograd kakav će biti.
Beograd budućnosti. Grad EXPO 2027. Grad snova i ambicije svih nas. Grad Srbije koja raste.
I to je ono što njih boli.
Borko i njegovi su Srbiju delili na pregovorima. Aleksandar Vučić
@avucic je, zajedno sa celim narodom, sa svim našim građanima, gradi.
Oni su crtali granice. Mi crtamo budućnost.
Srbija, na čelu sa Aleksandrom Vučićem, DANAS pobeđuje!
Vidimo se u 17h ispred Narodne skupštine!
NE DAMO SRBIJU! - poručila je Brnabić.
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (6)