"TEROR ĐAKA NAD DIREKTORKOM PETE BEOGRADSKE GIMNAZIJE" Vučić objavio snimak: Jedan od najjezivijih svedočanstava srpske današnjice (VIDEO)
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić objavio je snimak iz Pete beogradske gimnazije, koji je, kako kaže, jedan od najjezivijih svedočanstava srpske današnjice.
Foto: Instagram printskrin
- Snimak koji vidite je jedan od najjezivijih svedočanstava srpske današnjice. Teror koji ovde vidite đaci Pete beogradske gimnazije sprovode nad direktorkom škole Dankom Nešović. Sa njom je bilo još troje časnih i zdravorazumski orijentisanih nastavnika koji su smatrali da je škola mesto u kojem deca treba da uče i u kojem oni zarađuju svoju platu. Koliko sam šokiran nepoštovanjem, psihičkim i fizičkim terorom koji je sprovođen protiv gospođe Nešović, toliko sam fasciniran njenom hrabrošću. Ovo nije slika Srbije budućnosti i to sebi moramo da priznamo. Svi zajedno moraćemo da radimo više, bolje, sebe da menjamo, decu drugačije da vaspitavamo. Na kraju, pristojna Srbija će pobediti, a uveren sam da će se i ova deca izviniti nastavnicima zbog iskazivanja nepoštovanja i lošeg odnosa prema starijima, te da će jednog dana postati veliki, odgovorni i ozbiljni ljudi - objavio je predsednik.
Preporučujemo
IRAN POTVRDIO UČEŠĆE NA EXPO 2027. Vučić sa ministrom Hašemijem u Beogradu (FOTO)
27. 02. 2025. u 11:27
"DOBILI SMO DODATNIH 30 DANA ZA NIS" Vučić: Jedna dobra vest za građane Srbije
27. 02. 2025. u 07:48
PREDSEDNIK VUČIĆ: Zamolio sam Dodika da pokrene dijalog za mirno rešavanje problema
26. 02. 2025. u 21:06
VUČIĆ I DODIK POSLE SASTANKA: Težak dan za srpski narod u celini, danas je sve izmenjeno
26. 02. 2025. u 20:55 >> 21:08
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)