"DRAGI PRIJATELJI, KOD VAS SE SPROVODI ISTI SCENARIO KOJI JE SPROVEDEN U MAKEDONIJI PRE 10 GODINA": Prof. Andovska podržala Srbiju

Новости Онлајн

29. 01. 2025. u 19:18

MAKEDONSKA kompozitorka prof. Darija Andovska, pružila je podršku Srbiji putem društvenih mreža.

ДРАГИ ПРИЈАТЕЉИ, КОД ВАС СЕ СПРОВОДИ ИСТИ СЦЕНАРИО КОЈИ ЈЕ СПРОВЕДЕН У МАКЕДОНИЈИ ПРЕ 10 ГОДИНА: Проф. Андовска подржала Србију

Foto: Društvene mreže

- Dragi prijatelji iz Srbije,

Verujem da imate mnogo razloga da budete revoltirani i da želite promene. Takođe verujem da mislite da ne može biti gore od onoga što vam se trenutno dešava.

Dragi prijatelji iz Srbije, isti scenario se sprovodi i u vašem slučaju koji je sproveden u Makedoniji pre 10 godina koji je takođe počeo sa studentima. To nije bilo tako davno i nismo tako daleko, pa da ne znate i da se ne sećate.

Taj scenario nas je doveo do nasilne promene ustavnog imena Makedonija, teških kriminalaca i budala na vlasti, svakodnevnih skandala epskih razmera, nezasitih izroda koji su uništili Makedoniju gotovo u svakom pogledu. 

Da, borite se za bolje, ali da, budite pametniji od nas. Nismo imali od koga da vidimo scenario i rezultate.  Vi imate. Srećno! - napisala je prof. Andovska na Fejsbuku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

SLUČAJNO SAM SAZNAO DA IMAM LEUKEMIJU : Bivšem voditelju Pinka život se preko noći okrenuo