GLEDALAC "UTISKA NEDELJE": Ovo nisu studenti, ovo su politički aktivisti koji brane pravo na studiranje drugim studentima! (VIDEO)
JEDAN gledalac javio se u emisiju "Utisak nedelje" i sasuo Olji Bećković istinu u lice.
Foto: Iks Printskrin
Gledalac "Utiska nedelje" rekao je:
- Hteo bih da pozdravim većinu studenata koji uče, koji se bore za sebe i pitam studente u Vašem studiju da li su oni ta većina koja predstavlja sve studente?
I ja sam bio student, znam kako to izgleda, na mom Pravnom je bilo 10.000 studenata. Da li oni predstavljaju 10.000 studenata? Jasno je da nikakve revolucije nama bolje doneti neće, mi smo te revolucije imali i vrlo dobro znamo kako to posle bude.
- Prema tome, ljudi treba da budu slobodni, da imaju pravo da rade i da uče, a blokiranje nekome prava na školovanje i učenje, to nije demokratija! Ja podržavam studente a ne političke aktiviste! - rekao je on.
Preporučujemo
ASTANA OKIĆENA SRPSKIM TROBOJKAMA: Poseta Vučića glavni događaj (FOTO)
26. 02. 2026. u 12:22
PRIPREMA ATENTATA NA PREDSEDNIKA VUČIĆA: Postoji li jasna osuda nasilja? (VIDEO)
26. 02. 2026. u 12:18
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (40)