JASNA PORUKA PREMIJERA VUČEVIĆA O HAPŠENJU NENADA NEŠIĆA: Čudno je šta se dešava u BiH, osećaj nespokoja i nesigurnosti za srpski narod
PREMIJER Srbije Miloš Vučević istakao je danas da je Nenad Nešić uhapšen u Istočnom Sarajevu po nalogu Tužilaštva iz Sarajeva.
Foto DNS
On je naglasio da je čudno sve što se dešava u BiH u poslednje vreme.
- Ovaj pritisak na Dodika da neposredno posle operacije mora da prisustvuje suđenju, nasilno ubrzavanje nekih procesa, postupaka, čudne odluke nekih veštaka da je on sposoban da prisustvuje bez pregleda pacijenta i neka potreba da se u kratkom roku završe suđenja. Mislim da je dobro da Skupština Republike Srpske nije išla u neke radikalnije odluke i da Republika Srpska mora da vodi računa o celokupnoj situaciji. Mislim da su doneli odluke koje ne ugrožavaju nikog drugog, a opet čuvaju suverenitet i samostalnost Republike Srpske u okviru BiH, u skladu sa Dejtonskim sporazumom. Što se tiče hapšenja Nenada Nešića, ministra bezbednosti u Savetu ministara BiH, donosi neki osećaj nesigurnosti i nespokoja za srpski narod u BiH. Videćemo, pratićemo. On je priveden danas u Istočnom Sarajevu, po nalogu tužilaštva iz Sarajeva - naglasio je Vučević.
BONUS VIDEO:
GROMOGLASAN APLAUZ: Ovako su dočekali predsednika Vučića
Preporučujemo
PREMIJER U ĆUPRIJI: Miloš Vučević na otvaranju rekonstruisanog vrtića "Šećerko" (FOTO/VIDEO)
26. 12. 2024. u 11:46 >> 11:46
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (29)