"VUČIĆ DOKAZAO DA NIJE SAMO JEDAN OD POSLEDNJIH SLOBODNIH LIDERA U EVROPI, VEĆ I DA JE VIŠE OD TOGA": Vulin o razgovoru Vučića i Trampa
POTPREDSEDNIK Vlade RS Aleksandar Vulin oglasio se povodom jučerašnjeg razgovora predsednika Srbije i novoizabranog predsednika SAD.
Foto Tanjug
- Razgovor predsednika Srbije i predsednika SAD je dokaz ispravnosti politike vojne neutralnosti i samostalnosti Srbije. Političari zemalja u regionu koji svakodnevno napadaju Aleksandra Vučića sada ćute. Ne zato što ne osećaju mržnju već zato što osećaju stid što oni nisu imali ni hrabrosti ni mudrosti da vode samostalnu politiku kao Aleksandar Vučić. Ćute i predstavnici NATO opozicije u Srbiji povređeni što se njihovo ogovaranje Srbije manje ceni od odbrane Srbije. Zanimljivo je da ćuti i ambasador Hil koji bi morao da bude oduševljen što predsednik zemlje u kojoj on zastupa SAD razgovara sa njegovim predsednikom, osim ako republikanac Tramp i nije predsednik ambasadora Hila. Predsednik Vučić je još jednom dokazao da nije samo jedan od poslednjih slobodnih lidera u Evropi već i da je više od toga on je predsednik svih Srba - izjavio je.
Preporučujemo
SRAMNA KARIKATURA: Ljiljana Bralović preti da će ona i Kokanović ubiti Vučića! (FOTO)
03. 03. 2026. u 19:43
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)