SRAMNO - ŠEHOLI PRETI ĐURIĆU: LJutnja može da škodi zdravlju (FOTO)
FATMIR Šeholi, direktor Instituta za afirmaciju međunacionalnih odnosa, u izjavi za Danas, javno je zapretio ministru spoljnih poslova Marku Đuriću.
Foto Privatna arhiva
Šeholi je takođe izjavio, u izjavi za Danas, da je Kurti pozvan od strane NDI da kao predsednik Samoopredeljenja učestvuje na konvenciji.
On je istakao da Kurti nije sam i da su tamo i predstavnici još dve političke stranke sa Kosova, DSK i DPK.
– Đurić nema pravo da se ljuti jer ljutnja može samo da škodi zdravlju – izjavio je Šeholi u sramotnoj pretnji srpskom ministru spoljnih poslova.
Foto: Printskrin
Preporučujemo
PREĆENO I AMBASADI SRBIJE U BERNU Đurić: Nećemo se povući pred terorom, ujedinićemo se
21. 08. 2024. u 09:20
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Šok: "Ceca je dala otkaz kompletnom obezbeđenju - videla je fotografiju šta su radili"
"JEDNA ptičica mi je rekla da je otpustila one radnike obezbeđenja."
22. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)