"DOŠLO JE DO PODELE" Lutovac: Izgubili smo jedinstvo jer Đilas, Ponoš i Zelenović nisu stali uz odluku većine (VIDEO)
NOVINARKA N1 uputila je predsednika Demokratske stranke Zorana Lutovca, povodom izlaska na izbore te stranke, da je plan bio da se podrži odluka većine kako bi se sačuvalo jedinstvo koje je izostalo, nakon čega je Lutovac odgovorio da je došlo samo do podele.
Foto: Detektor laži/ printskrin
- Stav povodom izlaska na izbore DS-a je bio da će podržati odluku većine kako biste sačuvali jedinstvo, međutim - jedinstva nema! - rekla je voditeljka.
- Jedinstvo nije postignuto ni oko tog stava ali ni oko drugog stava, nego je došlo do podele! Većina je bila da se izađe na izbore, a dosadašnja demokratska procedura je bila da manjina podrži odluku većine! Ovoga puta nije postojala ta spremnost i ušli smo u ovaj problem! - odgovorio je Lutovac.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)