"TO JE SVE ŠTO IMAJU DA PONUDE" Vučić o brutalnim uvredama i napadima opozicije na njegovu porodicu
ALEKSANDAR Vučić komentarisao je izbornu kampanju opozicije i napadima na njegovu porodicu.
Foto: Printskrin TV Prva
- Ponosan sam na stranku čiji sam član, ali ovo je mnogo više od toga, narodni pokret koji želi da sačuva pristojnu i normalnu Srbiju. Oni nemaju šta da ponude, rekao je predsednik o delu opozicije.
- Oni samo gledaju kako uvrediti moju majku "suprug nije vaš suprug, sin nije vaš sin već od ne znam koga", onda su shvatili kad sam odveo sina na utakmicu, pa su rekli "ključ je u pobedi nad Vučićem upravo u Vukanu" - rekao je.
- Brutalne uvrede, neistine i ništa više od toga, to je sve što imaju da ponude. Kaže "živimo u zemlji nasilja i u zverinjaku" neko ko je osuđivan. Oni to objave u njihovim medijima. To govori o tome koliko se razlikujemo.
- Oni znaju da narod neće da glasa za njih i da će da izgube izbore. Oni to tačno znaju.
- Kažu "pa neko se odjavio sa moje adrese". Nije se odjavio. Sve što pričaju je laž. Neko će od njih da izvuče ono što mu je korisno, da oni mogu da katanče naše fabrike i budu bogatiji - rekao je Vučić.
- Nikad ne glasali za mene, sve najgore mislili, šta god da kažu čak i oni koji glasaju za njih ne veruju da će ono što kažu da se desi - rekao je.
- Imaću sa belgijskim premijerom sastanke, sa Makronom sasvim sigurno. Imaću još važnih sastanaka u Parizu. Podsetio bih naše grašane da je pre 20 dana vođena brutalna kampanja kako nas čekaju sankcije i mere protiv Srbije. Imate ozbiljno i odgovorno rukovodstvo, neće se takvo nešto dogoditi, nema ni sankcija ni mera. Oni će nastaviti s istom pričom, nakon jedne laži druga laž. Samo zato što je jedan portal neoprezno uz mene objavio fotografiju mog sina (6), čime ugrožavaju prava dece osim ako direktno nsiam saglasan sa tim, a nisam, čuvali smo svi privatnost u porodici da zaštitimo Vukana, ali šta da radite. Ljudi u Srbiji, za mene mnogo važnije, uskoro da očekuju mnogo dobrih vesti. Čekaju nas važni sastanci koji će doneti mnoge važne stvari za našu zemlju - naglasio je predsednik Srbije.
Preporučujemo
RASPISIVANjE IZBORA U SREDU ILI ČETVRTAK Vučić: Na ljudima je da sami kažu šta žele
27. 10. 2023. u 18:46
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
TRAMP NI NE POMIŠLjA DA UDARI NA OVO OSTRVO: Kad bi se to desilo Iran bi propao - bombe odjekuju po celoj zemlji, samo taj deo ne diraju FOTO
VEĆ više od nedelju dana, iz Teherana i ostatka Irana stižu dramatične slike uništenih skladišta goriva i stubova crnog dima koji su nastali usled izraelsko-američkog bombardovanja. Ali jedno mesto u severnom Persijskom zalivu ostalo je netaknuto.
10. 03. 2026. u 21:47
Komentari (50)