"VIDI TO NAROD I NE DA SE PREVARITI" Dabić: Borko Stefanović i žuta kamarila su uništavali Srbiju

ČLAN Predsedništva Srpske napredne stranke, Đorđe Dabić, odgovorio je potpredsedniku Stranke slobode i pravde Borku Stefanoviću.

ВИДИ ТО НАРОД И НЕ ДА СЕ ПРЕВАРИТИ Дабић: Борко Стефановић и жута камарила су уништавали Србију

Foto: SNS

- Seća se Srbija po zlu poznatog Borka Stefanovića i žute kamarile koja je ne tako davno uništavala svaku nadu u ovoj državi.

Seća se narod ove zemlje i kako ste prodavali Srbiju na kilo zarad opstanka na vlasti, kako ste jedno govorili ljudima na barikadama 2011. godine a nešto sasvim drugo u Beogradu i Briselu.

Seća se Srbija tog vajnog pregovarača Borka Stefanovića koji je genijalno ispregovarao postavljanje granice na Jarinju i Brnjaku između Srba i Srba.

Treba li uopšte podsećati na sedam štetnih sporazuma koje je ovaj stručnjak ostavio iza sebe kao trajan legat politike koja je Srbiju zavila u crno a koja je srpskim nacionalnim interesima nanela udarac od kojih se ni do danas nismo oporavili.

Za ovih 10 godina pomogli smo finansijski i na svaki drugi način naš narod na Kosmetu više nego sve vlasti od Broza do danas.

Vidi to narod i ne da se prevariti.

Prihvatili smo izbore kao opciju koju je opozicija tražila i pred građane izlazimo čistog obraza ubeđeni u ispravnost naše politike koju personifikuje Aleksandar Vučić.

Pobedićemo i u ovoj borbi, ne zbog stranke, nego zbog Srbije.

To je naša obaveza, najgorima se nećemo sklanjati sa puta - poručio je Dabić.

BONUS VIDEO: PETI DAN OD LIKVIDACIJE TROJICE SRBA "Novosti" iz Banjske - Specijalci proveravaju teren

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet