ZAHVALAN SAM KINI I RADUJEM SE SKOROM SUSRETU SA SIJEM: Predsednik Vučić se sastao sa članovima Komunističke partije Kine (FOTO)

Новости Онлајн

27. 09. 2023. u 12:06

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa članom političkog biroa Centralnog komiteta Komunističke partije Kine, sekretarom Sekretarijata CK KPK i šefom Komiteta za političko-pravne poslove CK KPK Čen Venćingom.

ЗАХВАЛАН САМ КИНИ И РАДУЈЕМ СЕ СКОРОМ СУСРЕТУ СА СИЈЕМ: Председник Вучић се састао са члановима Комунистичке партије Кине (ФОТО)

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav

- Odličan sastanak sa članom političkog biroa Centralnog komiteta Komunističke partije Kine, sekretarom Sekretarijata CK KPK i šefom Komiteta za političko-pravne poslove CK KPK Čen Venćingom. Potvrdili smo visok stepen saradnje naših zemalja u svim sferama društvenog života. Zahvalan sam Kini na podršci koju pruža teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije. Radujem se skorom susretu sa predsednikom Si Đinpingom, velikim prijateljem naše zemlje - napisao je predsednik Vučić na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

EPSKI SKANDAL: Isplivao snimak, žreb za Svetsko prvenstvo namešten!? (VIDEO)