DIVAN PRIZOR U ZVEČANU: Srbi razvili trobojku dugu 250 metara (FOTO/VIDEO)
SRBI okupljeni na mirnom protestu ispred Opštine u Zvečanu danas su se odlučili za poseban gest.
Foto: Novosti
Naime, okupljeni građani u Zvečanu razvili su trobojku dugačku 250 metara na glavnoj ulici ispred zgrade Opštine Zvečan, ispred koje su i dalje pripadnici KFOR-a u kordonu sa opremom za razbijanje demonstracija.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Međutim, za razliku od prethodnih dana, građani su se danas povukli malo dalje od zgrade opštine.
Foto: Novosti
Ispred same zgrade nalaze se dva borbena vozila tzv. specijalne kosovske policije.
Podsećamo, juče je bivši predsednik Skupštine opštine Zvečan pozvao građane da se okupe u najmasovnijem protestu do sada i izjavio da će se građani okupljati sve dok se njihovi zahtevi ne ispune.
BONUS VIDEO: Srbi u Leposaviću okačili trobojke na bodljikave žice i prepreke KFOR-a
Preporučujemo
DRAMA STANOVNIKA U ZVEČANU: KFOR nas pretresa, deca ne mogu napolje - svuda je bodljikava žica (FOTO/VIDEO)
31. 05. 2023. u 07:51 >> 14:20
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (126)