NATO LOBISTA POZIVA NA MAJDAN: Hoće krv na ulicam Beograda

ČEDOMIR Stojković, NATO lobista, najavio je na društvenoj mreži Tviter nasilje i pozvao na Majdan.

НАТО ЛОБИСТА ПОЗИВА НА МАЈДАН: Хоће крв на улицам Београда

Foto: Printskrin Tviter

- A sada: MAjdan! - piše on na Tviteru.

Ovo nije prvo put da Stojković poziva na haos. Naime, pre petnaest dana on je na svom Tviter nalogu pozvao opozicione predstavnike i njihove pristalice na nasilje na skupu podrške, inače održanom juče ispred narodne skupštine, izazivaju incidente.

- Posle protesta u petak, SVI DA DOĐEMO NA vUČIĆEV PROTEST 26. MAJA! To je naša moralna obaveza, dug prema istoriji i zalog za budućnost, DA DOĐEMO, PA DA NAS PREDSEDNIK VIDI I ČUJE! I svako da ponese barem po 3 jajeta. Neće nama sendvičari sudbinu krojiti! - napisao je Stojković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (17)

DRAGO MI JE ŠTO JE IRAN ISPAO SA MUNDIJALA! Američki sekretar Malin ne krije zadovoljstvo