ANA BRNABIĆ O BRKIĆEVIM PRETNJAMA VUČIĆU: Nije prvi put, ali je sada posebno strašno
MILOVAN Brkić, u ime građanske opozicije, pozvao je na ubistvo predsednika Srbije Aleksandra Vučića na protestima za koje su pričali da su protiv nasilja, a to je komentarisala i premijerka Srbije Ana Brnabić.
FOTO: AP/Tanjug
On je rekao da bi klinci "puškama trebali da reše sudbinu Srbije".
- Desiće se to što se desiti mora. Kakva protestna šetnja? Mi treba da uđemo prema skupštini, da uhvatimo idiota i da mu otkinemo glavu - kazao je Brkić.
Takođe, Brkić je psovao majku predsedniku Srbije.
- Nakon dve nepojmljive tragedije, zločina koja su do srži potresla naše društvo, na Protestu protiv nasilja, poruka da će "klinci puškama morati da reše sudbinu Srbije" i da Aleksandra Vučića treba "uhvatiti i otkinuti mu glavu", uz psovke majci. Nije prvi put, ali je sada posebno strašno - poručila je Ana Brnabić na Tviteru.
Preporučujemo
PROTEST POLITIČKIH PARTIJA: Brkić pretio Vučiću ubistvom - skup totalno ispolitizovan
08. 05. 2023. u 17:45 >> 19:08
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (2)