VUČIĆ: Kada neko meni i mojoj deci preti Gadafijevim scenariom, šta više da očekujete od takvih ljudi

Новости онлине

09. 02. 2023. u 13:19 >> 21:43

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas u Kuršumlijskoj banji o pretnjama njemu i njegovoj porodici iz redova opozicije, i istakao je da država mora da bude ispred svih ličnih, partikularnih i partijskih interesa.

ВУЧИЋ: Када неко мени и мојој деци прети Гадафијевим сценариом, шта више да очекујете од таквих људи

Foto: Novosti

- Kada vam neko želi Gadafijevu sudbinu, i vama i vašoj deci i porodici. A šta onda posle očekujete, od takvih ljudi. Kada god pomislite da sam glup, razmislite dvaput jesam li ili nisam – rekao je predsednik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)

Predsednik je rekao da je na njemu da vodi državu, da je vodi na pristojan način.

- Država mora da bude ispred svih naših ličnih, partikularnih i partijskih interesa i svega drugog – zaključio je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (153)

Addiko Bank Srbija ostvarila rekordne rezultate i sprovela sveobuhvatnu transformaciju poslovanja