"DELIMA POKAZALI DA SU ISTINSKI PRIJATELJI": Vučić na radnom ručku sa predstavnicima kineskih kompanija (FOTO)

Biljana Ristivojević

15. 11. 2022. u 13:45

PREDSEDNIK Aleksandar Vučić bio je na radnom ručku sa predstavnicima kineskih kompanija koje posluju u Srbiji.

ДЕЛИМА ПОКАЗАЛИ ДА СУ ИСТИНСКИ ПРИЈАТЕЉИ: Вучић на радном ручку са представницима кинеских компанија (ФОТО)

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

- Zahvalan sam našim kineskim prijateljima i partnerima na izuzetnoj saradnji, na zajedničkoj viziji napretka naše zemlje i na svakoj pomoći koju su nam pružali i u najtežim vremenima, kako u vreme pandemije kovid-19, tako i danas, kada se ceo svet suočava sa ozbiljnom energetskom krizom. Zahvalan sam i za sve kineske investicije i podršku kineske države našoj zemlji i zato što su uvek delima pokazivali da su istinski prijatelji Srbije - objavio je predsednik na svom Instagramu.

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

- Posebno sam srećan zbog početka nove avio-linije Beograd-Tjenđin, što će dodatno povezati naše zemlje i narode, a razgovarali smo i o novim infrastrukturnim i energetskim projektima od ogromnog značaja za našu Srbiju. Hvala što ste danas sa nama. Srbija će uvek biti vaš iskren i pouzdan partner i prijatelj.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (40)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?