MAGLA SPREČILA URSULU DA SLETI U SARAJEVO: Avion još nije poleteo iz Tirane
MAGLA na sarajevskom aerodromu pomerila je najavljeni dolazak predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen u posetu BiH.
Foto Tanjug AP
To je potvrđeno sarajevskom portalu Kliks na sarajevskom aerodromu.
Dolazak Fon der Lajenove najavljen je za 9 sati, a prema poslednjim informacijama, njen avion još nije poleteo iz Tirane.
Svi ranije zakazani susreti Fon der Lajenove sa članovima Predsedništva BiH, predsednikom Saveta ministara i obilazak deonice auto-puta Koridor 5C Tarčin–Ivan odloženi su za sat vremena.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
Preporučujemo
ŽENA PREMIJERA, A NEMA DRŽAVLjANSTVO BRITANIJE: Životna priča bogate supruge Rišija Sunaka
26. 10. 2022. u 16:21 >> 16:29
"SVEOPŠTI RAT" Stiglo veliko upozorenje Americi
VISOKI iranski zvaničnik upozorio je da će svaki napad na njegovu zemlju biti smatran „sveopštim ratom“ dok se američka udarna grupa nosača aviona približava regionu.
24. 01. 2026. u 09:31
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (1)