VUČIĆ OBJAVIO NOVI SNIMAK IZ BRISELA: Borićemo se za evropsku budućnost poštujući sebe (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić boravio je juče u Briselu, gde je učestvovao na Samitu EU - Zapadni Balkan.
Foto: Printscreen/Instagram/buducnostsrbijeav
Predsednik je na svom Instagram nalogu objavio novi video sa jučerašnjeg Samita.
- Verujem u evropsku budućnost Srbije i regiona, ali ćemo se zajedno sa našim prijateljima iz regiona boriti za tu evropsku budućnost, ali poštujući sebe. Poštujući sebe i verujući da zajednički možemo mnogo toga da uradimo - poručuje se u videu.
Preporučujemo
KOLIKO ZARAĐUJU SRPSKI GLUMCI? Za godinu dana luksuzan stan u Beogradu na vodi
23. 06. 2022. u 15:27
ŠTA JE ZAPRAVO BILO U KOVČEGU: Titova sahrana održana bez njegovog tela?
23. 06. 2022. u 16:10
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (6)