KURTI SE BUKVALNO VRATIO U DEVETNAESTI VEK! Vučić otkrio za koja tri "genocida" nas optužuju Albanci

Новости онлине

19. 07. 2021. u 16:46

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić danas se u Briselu sastao sa predstavnicima EU i premijerom lažne države Aljbinom Kurtijem, koji je naš narod optužio za tobožnji genocid nad Albancima!

КУРТИ СЕ БУКВАЛНО ВРАТИО У ДЕВЕТНАЕСТИ ВЕК! Вучић открио за која три геноцида нас оптужују Албанци

Foto: Printscreen/Pink

- Naravno, optužili su nas za tri genocida. Prvi je bio 1878. godine, kada smo izborili svoju nezavisnost. Drugi je bio valjda za vreme Prvog ili Drugog svetskog rata, kada su oni bili na strani nacista. I treći je, naravno, bio 1999. godine  - rekao je predsednik Vučić.

Predsednik je otkrio i da je Kurti govorio o tobožnjim promenama prezimena koja vuku poreklo sa toponomima južne srpske pokrajine.

- Ni ljudi iz Evropske unije nisu mogli da veruju šta on priča. Ali ne smeju to da kažu. Čovek se vratio u 19. vek, ali bukvalno se vratio u 19. vek - rekao je Vučić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (3)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)