NA GAZIMESTANU je priveden jedan mladić koji se pobunio nakon što su pripadnici Kosovske policije krenuli da pretresaju monahinju.
Povezane vesti
DOK JE SRBA, BIĆE GAZIMESTANA: Nadomak Prištine, znameniti spomenik prkosi vremenu i svedoči o trajanju našeg naroda
UDALjEN svega nekoliko kilometara od Prištine nekadašnjim magistralnim putem prema Mitrovici i Podujevu, spomenik kosovskim junacima na Gazimestanu, prkosi vremenu i okruženju.
27. 06. 2021. u 09:00
KAKO GAZIMESTAN SVEDOČI O KOSOVSKIM JUNACIMA I NAŠEM TRAJANJU? "Novosti" na licu mesta uoči Vidovdana (FOTO)
SUTRA u "Novostima" čitajte o tome kako Gazimestan svedoči o kosovskim junacima i našem trajanju.
26. 06. 2021. u 19:00
Najnovije iz rubrike
BRUKA I SRAMOTA: Manojlović pokušava na ratu koji je pogodio Bliski istok da sakupi politčke poene (FOTO)
LIDER Pokreta Kreni-promeni, Savo Manojlović, pokušava i na ratu koji je pogodio Bliski istok da skupi političke poene.
01. 03. 2026. u 07:59
VUČIĆ JE GARANT MIRA I STABILNOSTI: Dok u svetu besne ratovi, Srbija je sigurna
CEO svet danas budno prati šta se dešava na Bliskom istoku i svi se pitaju koji su sve ratni scenariji mogući. Strepnja i zabrinutost dominantno je zavladala u jednom času, u onom kada su bombe počele da padaju, bez izgleda da se u skorije vreme zaustave. U opštem globalnom haosu, Srbija insistira na miru i stabilnost, uz odlučnost da za svoje građane to i obezbedi po svaku cenu.
01. 03. 2026. u 07:21
BOKAN ZA "NOVOSTI" O VUČIĆEVOJ POSETI KAZAHSTANU: To nije samo stvar časti nego i konkretnih nacionalnih interesa naše zemlje
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić nedavno je boravio u dvodnevnoj poseti Kazahstanu gde je dočekan uz najviše počasti, a potpisano je i deset bilateralnih dokumenata o saradnji. Predsednik Kasim-Žomart Tokajev predsedniku je uručio Orden zlatnog orla, najviše državno odlikovanje Kazahstana.
01. 03. 2026. u 07:00
DIPLOMATSKA OFANZIVA PREDSEDNIKA SRBIJE: Kontinuitet aktivnosti i jačanje međunarodne saradnje
DIPLOMATSKA aktivnost predsednika Srbije Aleksandra Vučića nastavlja se kroz intenzivne međunarodne kontakte i posete. Sagovornici za "Novosti" ističu da takav pristup donosi konkretne rezultate za državu i njen dalji razvoj.
01. 03. 2026. u 07:00
VUČIĆ SA ŠEIKOM BIN ZAJEDOM: Razgovarali smo o situaciji na Bliskom istoku i ozbiljnoj eskalaciji koja nosi rizike po bezbednost
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Mohamedom bin Zajedom al Nahjanom.
28. 02. 2026. u 21:28
slava palim Srbima
28.06.2021. 15:21
nema druge nego tenkovima razrovati livade po KiM i rasterati nato kokosare
Tuk na luk
28.06.2021. 18:48
Eeee, kada srpski carinici budu skidali crne i crvene majice i odvodili za Beograd šiptare na informativni i vraćali ih kada budu pustili naše sunarodnike, biće bolje... A žene im pretresati takođe, kada oni pipaju monahinje...