ŠEŠELJ: Izuzetno smo nezadovoljni, zbog naših glasača ćemo se potruditi da popravimo stanje u stranci

Novosti online

17. 12. 2023. u 23:05

ZAMENIK predsednika SRS Aleksandar Šešelj istakao je da su srpski radikali izuzetno nezadovoljni današnjim ishodom glasanja.

ШЕШЕЉ: Изузетно смо незадовољни, због наших гласача ћемо се потрудити да поправимо стање у странци

Foto: Novosti

Kako navodi bili su ograničenih sredstava, što finansijskih, što medijskih. Za radikale je demokratska izborna volja građana svetinja i druge neće kriviti za svoj izborni neuspeh.

Na samom kraju zahvalio se svim glasačima SRS zbog kojih će se potruditi da poprave stanje u stranci te će izvršite unutrašnju rekonstrukciju kako bi na sledećim izborima imali bolje rezultate.

SRS nije uspela da pređe cenzus.

- Ponosni smo što tokom kampanje nismo pokušali da manipulišemo građanima, da ih varamo i lažemo - rekao je on.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

OBELEŽIĆE 2026. GODINU: Ko pripada BETA generaciji?