ZEKA ĆE DANAS BITI SAHRANJEN: Policija i dalje traga za ubicom iz Kragujevca
ZA ubicom Nikole Z. (37), zvanog Zeka, iz Kragujevca, koji je u petak uveče ubijen na ulici u centru grada, policija i dalje traga.
Foto: M.Luković
On će biti sahranjen danas na Varoškom groblju u Kragujevcu.
Inače, juče se pojavio i snimak ovog zločina gde se vidi muškarac koji na trotoaru prilazi Nikoli Zečeviću i u njega ispaljuje više hitaca.
Posle toga beži niz ulicu.
Pretpostavlja se da je ubica imao i pomagače.
Navodno ga je u susednoj ulici čekao automobil kojim je odvezen u nepozatom pravcu.
Preporučujemo
MISTERIJA NA NEBU IZNAD TAJVANA: "Ovakav potez kineske vojske nismo videli u novijoj istoriji"
TAJVANSKA vojska navikla je na gotovo svakodnevno praćenje kineskih ratnih aviona koji lete u blizini ostrva. Ponekad ih je samo nekoliko, ponekad znatno više, ali njihovo prisustvo je skoro neprekidno. Zbog toga je iznenadni prekid letova, koji je trajao gotovo dve nedelje, izazvao iznenađenje i nedoumicu.
12. 03. 2026. u 17:58
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)