RADOVAN PREMINUO 3. JANUARA: Prijatelj tek danas prijavio njegovu smrt, razlog će vas šokirati
TELO 65-godišnjeg Radovana V. bez znakova života pronađeno je u jednoj kući u Mošorinu.
Foto: S.B.
Slučaj je policiji prijavio 45-godišnji Saša R. koji je sa pokojnim čovekom zajedno živeo.
Oba muškarca su poznata kao alkoholičari i prema izjavi komšija bili su u dobrim odnosima. Saša R. je izjavio da je pokojnog Radovana V. poslednji put video živog juče oko 10 sati, da je oko 20 sati bio mrtav i da je tek danas prijavio smrt, jer je bio pijan, prenosi "Pink".
Tokom istrage utvrđeno je da je Radovan V. umro još 3. januara i da je njegov prijatelj tek danas prijavio smrt, kako bi koristio platnu karticu preminulog čoveka za kupovinu alkohola i hrane.
Radovanovo telo bez tragova nasilja odneto je na obdukciju. Saša R. je zadržan po prekršaju zbog neposedovanja lične karte.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)