JAVLJAO POZNANICIMA DA SE SPREMA PRETRES: Predložen pritvor policajcu iz Bojnika
VIŠE javno tužilaštvo u Nišu predložilo je pritvor policajcu Aleksandru S., zaposlenom u policijskoj stanici u Bojniku koji se sumnjiči da je tokom ovog i prethodnog meseca više pita obavestio više lica da će se vršiti pretres njihovih stanova i prostorija jer se sumnja da se bave prodajom duvana.
Foto: D. Alihodžić
- Osumnjičeni A.S. danas je saslušan u VJT u Nišu, u Posebnom odeljenju za suzbijanje korupcije, zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo zloupotreba službenog položaja iz člana 359 Krivičnog zakona. Višem sudu u Nišu podnet je predlog za određivanje pritvora protiv osumnjičenog, radi sprečavanja uticanja na svedoke koje je potrebno ispitati u daljem toku postupka - navode za naš list u VJT.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UHAPŠENA DVOJICA KINEZA: Osumnjičeni da su koristili tuđe platne kartice
15. 07. 2026. u 19:07
PAKETIĆI MARIHUANE I DVORIŠTU: U Zrenjaninu uhapšen muškarac
15. 07. 2026. u 16:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)