HAPŠENJE U ČAČKU: Prodavao amfetamin
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku uhapsili su I. M. (35) iz Čačka, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i prodaja opojnih droga.
Foto: Depositphotos
Sumnja se da je I. M. prodao tridesetosmogodišnjem muškarcu iz Novog Pazara oko 55 grama amfetamina, koji je policija pronašla kod njega.
Prilikom pretresa stana i drugih prostorija koje koristi I. M. pronađeno je još oko 18 grama amfetamina i vagica za precizno merenje.
Po nalogu višeg javnog tužioca, I. M. je određeno zadržavanje do 48 sati, dok je protiv tridesetosmogodišnjeg muškarca podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Preporučujemo
HAPŠENjE U PRIJEPOLjU: Na autobuskoj stanici u rancu pronašli amfetamin
17. 07. 2020. u 15:43
„PAO“ DILER U KRALjEVU: Prilikom hapšenja policija mu pronašla kokain
24. 07. 2020. u 14:16
U ŠAPCU UHAPŠEN DRŽAVLjANIN BIH: Uhvaćen sa drogom i lažnim dozvolama
24. 07. 2020. u 13:11
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)