STIGLO UPOZORENJE RHMZ: Očekuju nas obilne padavine u narednih sat vremena!
U NAREDNIH sat vremena u Srbiji će biti pljuskova i kratkotrajnih kiša, uglavnom na severu zemlje. U ostalim predelima suvo.
Foto: A. Stevanović
U Srbiji sutra ujutro hladno sa slabim mrazom, ponegde po kotlinama kratkotrajna magla, a u toku dana pretežno sunčano i malo toplije, ali i dalje sveže.
U toku noći na jugu naoblačenje s kišom, u planinama sa snegom.
Vetar slab, promenljivog smera. Najniža temperatura od -3 do 1, najviša od 11 do 14 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
U narednih sat vremena na severu zemlje ponegde kratkotrajna kiša ili pljusak kiše. U ostalim predelima uglavnom suvo.
U Beogradu ujutro hladno sa slabim mrazom. U toku dana pretežno sunčano i malo toplije, ali i dalje sveže.
Vetar slab, promenljivog smera. Najniža temperatura od -3 do 0, najviša 12 stepeni.
Izgledi vremena za narednih sedam dana - do 23. aprila:
Pretežno oblačno i sveže, u većini dana mestimicno kiša, na planinama sneg. Temperatura ispod prosečnih vrednosti.
Preporučujemo
OVOG DATUMA NAM SE VRAĆA PROLEĆE: Detaljna prognoza meteorologa Marka Čubrila (FOTO)
15. 04. 2021. u 08:53
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)