VOZOM DO ZLATIBORA: Od nedelje kreće direktna linija iz Beograda
SRBIJA Voz od 13. juna uvodi direktan voz koji će polaziti svake nedelje iz Beograd Centra u 5.52 časova, dok će iz stanice Zlatibor za Beograd Centar polaziti u 16.54 časova.
Foto J.J.Baljak
Subotom i državnim praznikom ovaj voz sobraćaće po važćem pedu vožnje do stanice Užice.
Srbija voz u saopštenju navodi i da vozovi iz Beograd Centra za Prijepolje teretnu polaze u 12.40 i 15.38 časova, a iz Prijepolje teretne za Beograd Centar u 3.30; 6.45 i 11.50 časova, a staju i u stanici Zlatibor.
Cena vozne karte 2. razreda na relaciji Beograd Centar- Zlatibor u jednom smeru iznosi 897,00 rsd. Kupovinom povratne vozne karte putnici ostvaruju popust od 20 odsto.
Srbija Voz savetuje putnicima da čuvaju svoje vozne karte kako bi ostvarili popuste u ugostiteljsko-turističkim objektima na teritorije Srbije, u sklopu akcije „Kupi kartu i ostvari popust“.
Preporučujemo
PONOVO VOZOM DO BUDIMPEŠTE: Međunarodni voz Ivo Andrić kreće 1. juna, ovo su cene karata
26. 05. 2021. u 16:18
"SRB PLUS" LEGITIMACIJA: Jeftinija vožnja vozom za sve putnike mlađe od 26 godina
25. 05. 2021. u 12:17
RAT NA BLISKOM ISTOKU: Iran zapretio napadom na nuklearni kompleks, IRCG pokrenuo žestok napad
ŠESTI dan rata na Bliskom istoku. Bliski istok je u plamenu novih vazdušnih napada. Razmena vatre između savezništva SAD–Izrael i Irana dostiže kritičnu tačku, dok su pod udarom gradovi, vojne baze i diplomatska uporišta.
05. 03. 2026. u 06:53 >> 07:48
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (1)