IGRALI SU U VEČNOM GRADU: Italijan i Argentinac su upisali po jednu pobedu u Rimu
LUKA Nardi i Marijano Navone će odmeriti snage u prvom kolu Torina.
Foto: EPA-EFE/ETTORE FERRARI
Obojicu smo gledali pre samo nekoliko dana u Rimu, nisu se proslavili na petom ovogodišnjem mastersu, ali su uspeli da upišu po jedan trijumf,
Italjan je u prvom kolu savladao sunarodnika Flavija Kobolija, a zatim je naleteo na Aleksa De Minora.
Sa druge strane, Južnoamerikanac je eliminisao Federika Činu, da bi kasnije pretrpeo poraz od Janika Sinera.
Nardi i Navone se nikada nisu sastali, vole da igraju na šljaci verujemo da nas očekuje zanimljiv meč.
NAŠ TIP: Nardi - Navone +21,5 (kvota 1,90)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
IMAĆE OGROMNU PODRŠKU SA TRIBINA: Italijan igra kao u transu
14. 05. 2025. u 11:19
UNIKS PRED ČIŠĆENjEM: Moskovljani nemaju milosti u polufinalu
14. 05. 2025. u 08:15
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
RUSIJA ZAPANjENA POTEZOM IZ SRBIJE! Ovo što se desilo u Beogradu - završilo odmah u svim ruskim medijima (FOTO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" i Srbija je upletena.
14. 03. 2026. u 20:24
TRAMP I AMERI U ŠOKU! Evo šta je Iran zatražio od njih
Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao da će da se desi ovakav iranski odgovor, nakon poslednjeg što je uradio predsednik Sjedinjenih Američkih Država, Donald Tramp.
14. 03. 2026. u 20:15
Komentari (0)