PROŠLE GODINE SU SE SASTALI TRI PUTA: Argentinac je slavio u dva navrata
OBRAČUN Serundola i Ševčenka pratićemo u drugom kolu Minhena.
FOTO: Tanjug/AP
Argentinac je u prvom kolu lako izašao na kraj sa domaćim teniserom, savladao je Jan-Lenarda Štrufa prepustivši mu samo dva gema 2:0 (6:0,6:2). Južnoamerikanac je bio dominantan na terenu, a meč je trajao svega 55 minuta.
Kazahstanac je na terenu proveo dosta više, mugio se protiv Fčavija Kobolija, ali je uspeo da ga slomi nakon dva sata i 40 minuta igre.
Ovi rivali su se sastali prošle godine tri puta i Serundolo je slavio u dva navrata.
Pobednik ovog meča će e u narednom kolu sastati sa boljim iz okršaja Navone/Gofan.
Verujemo da će granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +18,5 (kvota 1,73)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
DA LI JE OVO MOGUĆE? Evo ko prenosi Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Najnovije vesti iz fudbala su nesvakidašnje.
17. 03. 2026. u 20:25
NOVAK ĐOKOVIĆ DONOSI ODLUKU BEZ PRESEDANA?! Njegovi navijači, ali i oni koji ga ne podnose - gledaju i ne veruju
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i najboljeg koji se ikada bavio "belim sportom": ponovo je u centru pažnje Novak Đoković.
17. 03. 2026. u 14:33
Komentari (0)