KO ĆE DO TROFEJA? Poljakinja je demonstrirala silu!
IGA Švjontek i Elena Ribakina će odmeriti snage u finalu Dohe.
FOTO: Tanjug
Poljakinja je turnir otvorila rutinskom pobedom nad Soranom Kirsteom, da bi dva dana kasnije bila bolja i od Ekatarine Aleksandrove.
U četvrtfinalu Iga je takođe demonstrirala silu, eliminisala je Viktoriju Azarenku prepustivši joj samo četiri gema.
Polufinalni okršaj je dobila bez borbe, Karolina Piliškova nije izašla na teren.
Kazahstanka je izgubila jedan set, međutim, tenis koji je prikazala je zaista na zavidnom nivou.
Ove dve teniserke su se šest puta sastajale a Ribakina je slavila u četiri navrata.
Verujemo da će danas granica gemova biti prebačena.
NAŠ TIP: +21,5 (kvota 1,85)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Rusija dobila nove sjajne vesti iz Srbije! Rusi ovo nisu mogli ni da sanjaju
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
22. 04. 2026. u 15:06
Za Hrvate je četnik, za Srbe ustaša! Sina su mu ubili u Beogradu, preživeo je rak, a danas kao beskućnik skuplja flaše po kontejnerima
ČUDNI su putevi gospodnji!
22. 04. 2026. u 11:39 >> 11:49
Obrt o kome bruji ceo svet! Novak Đoković najavio katastrofu, a onda jednim potezom sludeo "neverne Tome"
ŠTA se dešava sa Novakom Đokovićem?
22. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
Komentari (0)