DVOSTRUKI ŠAMPION NOSI ULOGU FAVORITA: Klajburn i družina ruše neporaženog protivnika?
ANADOLU Efes i Valensija sastaće se u četvrtom kolu Evrolige.
FOTO: Tanjug / Sava Radovanović
Španski timovi su za sada jedini neporaženi u najelitnijem evropskom takmičenju, a jedan od tih klubova je upravo Valensija.
"Slepi miševi" igraju iznad očekivanja i samo je pitanje trenutka kada će kola krenuti nizbrdo.
Izabranici Aleksa Mumbrua su pre dva dana savladali Makabi na svom terenu rezultatom 75:66.
Sa druge strane dvostruki šampion Evrope ima negativan skor u dosadašnjem delu takmičenja, međutim, pre tri dana upisana je i prva pobeda.
Puleni Erdema Čana bili su bolji od Asvela u trećem kolu, a rezultat je glasio 89:84.
Najefikasniji pojedinac u pobedničkom taboru bio je Vil Klajburn sa 19 poena, dok ga je pratio Šejn Larkin koji je imao poen manje. Rodrig Buoboa i Darijus Tompson su imali po 14 pogodaka.
Domaćin je favorit u ovom duelu i verujem da će se pobednički niz Valensije večeras prekinuti.
NAŠ TIP: H1 -3,5 (kvota 1,50)
Preporučujemo
MITAR VODI SRBIJU NA EURO: Sjajni centarfor ne prestaje da trese mreže ove sezone
20. 10. 2023. u 09:38 >> 09:38
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok. A onda su i priredili odgovor.
09. 03. 2026. u 16:11
PRST U OKO PEĐI MIJATOVIĆU! Posle otkaza sestriću, vraća se u Humsku još jedan koga je oterao legendarni fudbaler
NE stišava se bura u Humskoj!
09. 03. 2026. u 13:30
Komentari (0)