ŠPANAC DUGO NIJE IZGUBIO SET: Amerikanac sprema novo iznenađenje?

М.М.

28. 03. 2023. u 12:30

KARLOS Alkaraz i Tomi Pol sastaće se u 1/8 finala Majamija.

ШПАНАЦ ДУГО НИЈЕ ИЗГУБИО СЕТ: Американац спрема ново изненађење?

FOTO: AP/Tanjug

Španac je zaista brutalan ove godine, bio je prinuđen da preskoči Otvoreno prvenstvo Australije na startu sezone, međutim, u nastavku je pokazao da je povreda prošlost.

Indijan Vels je osvojio bez izgubljenog seta, a na Floridi je samo nastavio u istom ritmu.

U drugom kolu je eliminisao Fakunda Banjisa u dva seta, a zatim i srpskog tenisera Dušana Lajovića identičnim rezultatom.

Danas će sa druge strane stajati Amerikanac koji je savladao Marka Hislera i Alehandra Davidoviča Fokinu.

Ovi rivali su se jedini put sastali prošle godine u Montrealu i Pol je tada napravio veliko iznenađenje i slavio u tri seta.

Može li 19. igrač sveta ponoviti uspeh iz Kanade ili je Karlitos spremio osvetu?

Naša procena je da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.

NAŠ TIP: 8-10 (kvota 1,48)

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

PLANETA U NEVERICI: Iranske fudbalerke koje su odbile da pevaju himnu - doživele ŠOKANTNU stvar

Dok traje napad na Iran, koji su započeli SAD i Izrael, ali i odgovor Irana u vidu napada na susedne zemlje koje pomažu tu agresiju, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... Ali, malo ko je očekivao ono što su uradile iranske fudbalerke, pa je to čak dovelo i do toga da reaguje predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp, a onda i do jednog šok-obrta.

11. 03. 2026. u 19:25

Komentari (0)

SARAJEVSKI ŠARM NA DORĆOLU: Branko Đurić Đuro ozbiljno nasmejao publiku u Fondaciji Mozzart